Ευχαριστίες στο Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων Νηπιαγωγείου και Δημοτικού Σχολείου Χαλανδρίτσας

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες ,

Με την επαναλειτουργία των σχολικών μονάδων από την 1η Ιουνίου 2020, αισθανόμαστε την ανάγκη να ευχαριστήσουμε το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων  του σχολείου μας που για μια ακόμη φορά άοκνα και διακριτικά μερίμνησε, έτσι ώστε η επάνοδος στο σχολείο να καλύπτεται με ασφαλή και υγειονομική κάλυψη. Προσέφερε  εθελοντική εργασία για τον σχολαστικό καθαρισμό του σχολικού  προαυλίου από τα αγριόχορτα.

Μερίμνησε για την αποκατάσταση της βλάβης των ηχητικών μηχανημάτων στην αίθουσα εκδηλώσεων και την τοποθέτηση πινάκων μαρκαδόρου στις αίθουσες διδασκαλίας, συντελώντας κι αυτός στην ομαλότερη και ασφαλή επαναλειτουργία της σχολικής μονάδας.

Ιδιαίτερα ευχαριστούμε τις/τους κ.κ.

Χρήστο Πετρόπουλο (πρόεδρο),

Κωνσταντίνα Τσιλιμαντού-Ιατρού, (γραμματέας)