Ενημέρωση για την ημέρα λήξης των μαθημάτων

Αγαπητοί γονείς σας  ενημερώνουμε  για τα παρακάτω  θέματα:

1. Την Πέμπτη 24 Ιουνίου 2021 δεν θα λειτουργήσει το Ολοήμερο σχολείο.

2.Όλοι οι μαθητές θα προσέλθουν την Παρασκευή 25 Ιουνίου 2021, ημέρα λήξης των μαθημάτων στο σχολείο στις 8.15΄ χωρίς τσάντες.

Θα πραγματοποιηθεί  μικρή εκδήλωση για τους αποφοίτους μαθητές/τριες της ΣΤ΄ τάξης στον προαύλιο χώρο  του σχολείου τηρώντας την απόσταση του ενάμισι (1,5) μέτρου και λαμβάνοντας  όλα τα αναγκαία μέτρα, ώστε να αποφευχθεί  ο συνωστισμός, παρουσία όλων των εκπαιδευτικών, των μαθητών και εκπροσώπων του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων. Ώρα λήξης και αποχώρησης των μαθητών 10.00.

Οι Τίτλοι Προόδου θα δοθούν σε κάθε μαθητή/τρια κλεισμένοι σε κλειστούς φακέλους. Οι μεταφορές με τα λεωφορεία και τα ταξί θα πραγματοποιηθούν κανονικά.

Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία.

Σας ευχόμαστε καλό καλοκαίρι και καλή πρόοδο στα παιδιά μας!

Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία ή διευκρίνιση , παρακαλούμε  να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Η  Διευθύντρια του Σχολείου

Σοφία  Πασχαλίδου