Ευχαριστήρια επιστολή

Εκφράζουμε τις θερμές ευχαριστίες όλων των μελών της Σχολικής Κοινότητας του Δημοτικού Σχολείου Χαλανδρίτσας (Μαθητές, γονείς, εκπαιδευτικοί) προς τις εταιρείες : Α.ΒΙ.ΓΑΛ. Α.Ε. και ΑΧΑΪΚΟ ΧΩΡΙΑΤΙΚΟ που ανταποκρίθηκαν με προθυμία στο αίτημά μας που αφορούσε  την  αγορά (20) είκοσι καθισμάτων για το  Εργαστήριο  Πληροφορικής του σχολείου μας.

Η ευγενική σας προσφορά αποδεικνύει την αμέριστη αγάπη σας προς τους μικρούς μας μαθητές. Σας βεβαιώνουμε ότι  θα κάνουμε  καλή  χρήση των καθισμάτων  που προσφέρατε και δώσατε λύση σε ένα ζήτημα που μας απασχολούσε εδώ και αρκετό καιρό για την άνετη στάση ακόμα και των πιο κοντών μαθητών/τριών μας, ώστε να είναι σε θέση κατάλληλη να εκτελέσουν τις εργασίες που τους έχουν ανατεθεί.

Ευχόμαστε να έχετε υγεία και δύναμη και να συνεχίσετε να δίνετε το καλό παράδειγμα προσφοράς και αλληλεγγύης. Ελπίζουμε και σε μελλοντική συνεργασία.

Η Διευθύντρια του σχολείου

Σοφία Πασχαλίδου