2ο τουρνουά αγώνων ποδοσφαίρου Δημοτικών Σχολείων Δήμου Ερυμάνθου

Την Παρασκευή, 27 Μαΐου 2022 το πρωί έχει προγραμματιστεί από το Γραφείο Φυσικής Αγωγής & Σχολικού Αθλητισμού της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αχαΐας αγώνες μίνι ποδοσφαίρου Δημοτικών Σχολείων Δήμου Ερυμάνθου. Οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν  στις εγκαταστάσεις του PREVEDOS CENTER στον Πρέβεδο Αχαΐας, στους οποίους συμμετέχει το σχολείο μας με τους  μαθητές της Δ΄, Ε΄ και  της ΣΤ΄ τάξης. Η μετάβαση στο χώρο και επιστροφή στο σχολείο είναι δωρεάν. Τη μίσθωση του λεωφορείου ανέλαβε το σχολείο.Ακόμα, θερμές ευχαριστίες στον κ. Παναγιώτη Θεοδωρόπουλο, Ειδικό Παθολόγο, Πρώην Διευθυντή του Κέντρου Υγείας Χαλανδρίτσας, ο οποίος αμισθί  θα προσφέρει υπηρεσίες κατά τη διάρκεια των αγώνων. Τέλος , να ευχαριστήσουμε και τη Διεύθυνση των εγκαταστάσεων του Prevedos center για τη φιλοξενία.